Loading...

(Just one moment)

مجتمع تعمیرات بوش دارای گواهی تعمیرات لوازم خانگی از مراکز معتبر می باشد

مجتمع تعمیرات بوش دارای گواهی تعمیرات لوازم خانگی از مراکز معتبر می باشد.

بوش در سال 1886 توسط رابرت بوش در اشتوتگارت آلمان تاسیس شد. در سال 1891، تعداد همکاران او در کارگاهش به 15 نفر رسید، اما در همان سال، تمام سرمایه بوش به پایان رسید. او سعی کرد شرکتش را با قرض گرفتن از مادرش و گرفتن وام های بیشتر از بانک نجات دهد، اما در سال 1892 در آستانه ورشکستگی قرار گرفت.

Robert Bosch GmbH یا به اختصار بوش یک شرکت مبتنی بر فناوری است که در سال 1886 توسط رابرت بوش در اشتوتگارت آلمان تأسیس شد. این شرکت بزرگترین تامین کننده قطعات خودرو در جهان است.

دفتر مرکزی این شرکت در گرلینگن آلمان واقع شده است.

این شرکت با فعالیت در زمینه های فناوری های اتوماتیک و صنعتی، کالاهای مصرفی و فناوری های ساختمانی، در سال 2010 فروش معادل 47.5 میلیارد یورو داشته است که با رشد 27 درصدی در سال، سریع ترین رشد سالانه را در تاریخ 125 ساله خود ثبت کرده است. این شرکت به تولید لوازم خانگی با کیفیت نیز معروف است.

نمایندگی های بوش محصولات خود را با نام بوش به فروش می رسانند اما نمایندگی های رسمی بوش موظفند به بهترین نحو ممکن در خدمت مشتریان تمامی این محصولات باشند.

خوشبختانه گروه خدمات ایرانیان سرویس به عنوان نماینده مجاز تعمیرات و خدمات پس از فروش بوش در تهران با بهره گیری از کادری متخصص خدمات بسیار خوبی را به مشتریان خود ارائه می دهد. تعمیرگاه مجاز بوش ما سرویس با استفاده از قطعات و فابریک اورجینال نمایندگی بوش خدمات لازم را در محل خود به مشتریان ارائه می دهد و حتی تعمیرات آن را تضمین می کند.

این پیام بزرگ را به شما عزیزان می رسانیم که خوشبختانه و با یاری خداوند گروه خدمات ما به عنوان نماینده تعمیرات لوازم خانگی بوش با تکنسین های مجرب و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی بوش و استفاده از قطعات و پارچه های بوش بهترین خدمات را در محل شما ارائه می دهد. اقامتگاه یک گارانتی معتبر ارائه می دهد.

تعمیرگاه مجاز مرکزی بوش

مجموعه ما مرکز خدمات تعمیرگاه مجاز بوش در تهران می باشد که با هدف جلب رضایت مشتری، ارائه خدمات در محل، با استفاده از قطعات فابریک و گارانتی، توانسته است بوش را تعمیر کرده و رضایت مشتریان را جلب نماید، شایان ذکر است که مرکز تعمیرات مجاز بوش با شعب مختلف در تهران توانسته خدمات بوش را (چه از نظر هزینه و چه از نظر زمان) برای شما عزیزان ارائه دهد تا حضوری پر رنگ در این زمینه داشته باشیم.

در صفحه نمایندگی تعمیرات بوش بارها اشاره کرده ایم که برای انجام خدمات از تعمیرگاه مجاز بوش استفاده کنید تا با استفاده از قطعات فابریک طول عمر لوازم خانگی بوش خود را افزایش دهید و هرگز از تعمیرگاه های غیر مجاز استفاده نکنید.

هدف تعمیرگاه مجاز بوش در تهران جلب رضایت شما و استفاده از قوانین سرویس بر اساس استانداردهای جهانی می باشد.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.